Rregullat për të kombinuar çorapet e meshkujve
 
Shperndaje
ikub#: 1711160127
Rregullat për të kombinuar çorapet e meshkujve Meshkujt siç mund ta dini nuk i vërejnë gjithmonë trendët dhe aq me pak kombinimet e stilit.
Meshkujt siç mund ta dini nuk i vërejnë gjithmonë trendët dhe aq me pak kombinimet e stilit. Për ta janë nenat, gruaja, miket apo te fejuarat qe mendojnë. Por ja cilat janë rregullat qe duhet te ndiqni për te kombinuar çorapet sipas eksperteve.
 
1. Ngjyra e zeze
Me pantallona te zeza zakonisht duhet te kombinoni një pale çorape te ne njëjtën ngjyre. Ndërsa me pantallona gri apo blu kombinoni çorapet blu.
 
2. Me fantazi
Çorapet me vija apo me dizajnë te vogël kombinohen bukur nëse ne baze kane te njëjtën ngjyre me atë te pantallonave.
 
3. Te kuqe
Çorapet për te kombinuar me një pale këpucë lëkure dhe pantallona jeans janë ato ne ngjyre te kuqe te cilat përshtaten bukur.
 
4. Gri
Çorapet ngjyre gri duken bukur nëse i kombinoni me këpucë sportive dhe pantallona jeans ne ngjyre te çelur thuajse te bardhe.
 
Loading...
Shfleto artikuj te tjere per: CORAPE KOMBINIM MESHKUJ RREGULLA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved