Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Trendet e pantallonave të dimrit
 
Shperndaje
ikub#: 1711210072
Te ngushta, te gjera, te shkurtra, te gjata, te leshta, prej lëkure, jeans, me fantazi apo njëngjyrëshe kjo nuk ka aspak rëndësi sepse pantallonat janë protagonistet e dimrit.
Pantallonat e dimrit 2017-18 janë një nder veshjet me te bukura te stinës te shoqëruara nga trikot oversize dhe nga palltot dimërore. Te ngushta, te gjera, te shkurtra, te gjata, te leshta, prej lëkure, jeans, me fantazi apo njëngjyrëshe kjo nuk ka aspak rëndësi sepse pantallonat janë protagonistet e dimrit.
 
Pantallonat e gjera konfirmohen përsëri një trend ne koleksionet e modës me propozime te bukura për muajt e ftohte dhe ne ngjyra te ndryshme. Kështu rruge te lire për pantallona te gjera ne ngjyre bezhe deri tek ato me bel te larte dhe te bardha modele shume elegante dhe te rafinuara për një veshje formale dhe me klas.
 
Shume te bukur janë edhe modelet e pantallonave dimërore oversize me këmbë te gjera dhe voluminoze për ti mbajtur me stil. 
 
Pantallonat cropped nuk humbasin bukurinë e tyre edhe pse stinët kalojnë përkundrazi marrin një bukuri ne versionet dimërore. Mund ti gjeni te ngushta prej veluri apo ne variantet oversize te leshta.
 
Për ato qe dëshirojnë modelet me klasike dhe elegante modelet perfekte janë ato ne stilin "cigare" me fantazi me kuadrate për ti kombinuar me një këmishë dhe xhakete me prerje mashkullore. 
 
Edhe jeans vazhdojnë te qëndrojnë shume te dashura këtë sezon te cilat propozohen ne modele dhe ngjyra te ndryshme nga ato te gjera deri tek jeans flared apo cropped.
 
Kush preferon fantazitë mund te luaje jo vetëm me ngjyrat dhe stampat e ndryshme por edhe me aplikacione dhe kontraste ekstravagante.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DIMRI PANTALLONA TREND

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved