Cristiano Ronaldo në intimitet
 
Shperndaje
ikub#: 1711230090
Ja koleksioni i ri i veshjeve intime CR7 Underwear nga Cristiano Ronaldo.
FOTO GALERI
1/4
1

Për lancimin e koleksionit te tij te ri Cristiano Ronaldo feston edhe 30 vjetorin. Ai u be i njohur edhe ne boten e modës për veshjet e tij intime te cilat patën dhe vazhdojnë te kenë shume sukses duke u ndjekur nga meshkujt ne te gjithë boten. Ja koleksioni i ri i veshjeve intime CR7 Underwear nga Cristiano Ronaldo.

Loading...
Shfleto artikuj te tjere per: CRISTIANO RONALDO INTIME KOLEKSION VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved