Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Kombinimet më të bukura me fustanin skocez
 
Shperndaje
ikub#: 1711270028
Nga verisonet me klasike me ngjyre te kuqe dhe zi tek ato me blu, gri dhe shume te tjera. Ja si te vishni bukur një fustan me kuadrate skoceze.
Fustanet me kuadrate skoceze i gjate apo i shkurtër kthehet çdo sezon ne mode por cilët janë modelet must have për te këtë vit? Blogger-e dhe Influencer te shumta janë pare teksa kane veshur fustane me kuadrate, një klasik i modës dimërore qe edhe këtë vit kthehen për te shënjuar koleksionet e firmave te mëdha te vogla ne shume ngjyra te ndryshme. Nga verisonet me klasike me ngjyre te kuqe dhe zi tek ato me blu, gri dhe shume te tjera. Ja si te vishni bukur një fustan me kuadrate skoceze.
 
1. Fustani skocez sipas blogger-ve
Trendsetter dhe It Girl te ndryshme kane publikuar ne rrjetet e tyresociale foto ku mbajnë veshur fustan skocez. Chiara Ferragni ka preferuar te vesh një model klasik ne stilin chemisier. 
Edhe Eleonora Carisi një nder fashion blogger me te ndjekura ka treguar ne Instagram se mbante veshur një fustan te leshte skocez.
 
2. Fustani i gjate skocez
Për ato femra qe preferojnë fustanin skocez te gjate duhet te dine se brande te ndryshme kane bere pjese te koleksioneve te tyre fustane ne këtë model. Fustani tartan tek Zara është një must have për stinën e ftohte.
 
3. Fustani skocez ne ngjyre te kuqe
E kuqja ne fustanin skocez është ajo klasike dhe qe te gjithë njohim mire. Për me tepër është ngjyre qe mund te kombinohet me lehtësi me shume veshje te tjera.
 
4. Fustani skocez bardhe e zi
Te shumta janë edhe modelet e fustaneve me kuadrate skoceze bardha e zi. Ka një pamje shume te rafinuar dhe mund te duket bukur për tu veshur qoftë ditën ashtu dhe ne mbrëmje formale.
 
5. Fustani skocez me kuadrate blu
Fustani me kudrat blu është shume i njohur po aq sa dhe ai me ngjyre te kuqe dhe për këtë mund te gjendet ne çdo firme veshjesh qofshin firma luksoze ashtu dhe tek ato low cost. Sigurisht qe ngjyra blu apo edhe zeze duket bukur nëse do ta kombinoni me një veshje casual dhe për një look rinor dhe çapkën mbi te gjitha nëse zgjidhni stilin chemisier.
 
6. Fustani skocez ne ngjyre jeshile
Nder modelet me te rafinuara te stinës janë edhe modelet e fustaneve ne ngjyre jeshile mbi te gjitha ne versionet me një baze ne jeshile te erret dhe kuadrate te zeza. Modelet e shkurtra te fustaneve mund ti kombinoni bukur me një çizme te zeza lëkure por edhe veluri.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KUDRATE SKOCEZE VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved