Meshkuj ja si të vishni ngjyrën gri këtë dimër
 
Shperndaje
ikub#: 1711290010
Meshkuj ja si të vishni ngjyrën gri këtë dimër Me shume se e zeza dhe bluja, grija është ngjyra me besnike e meshkujve.
Me shume se e zeza dhe bluja, grija është ngjyra me besnike e meshkujve. Një ngjyre neutrale e cila mund te beje pjese ne çdo look mashkullor duke filluar nga ato me elegant deri tek kompleti i tutave për te shkuar ne palestër. Ne stinën e ftohte grija behet protagoniste e vërtet e gardërobës Madje tendenca flasin edhe një look total grey.
 
1. Palltoja gri e meshkujve
Palltoja ne ngjyre gri është një klasik ne muajt e ftohte ne gardërobën mashkullore. Grija është perfekte me çdo ngjyre por për një look me elegant me mire nëse synoni për një veshje te sigurt. Kombinoni pallton tuaj gri me një kostum me xhakete dopiopet ne ngjyre blu dhe bëni diferencën me kravatën.
 
2. Xhaketa
Është një nder veshjet me klasike te meshkujve. Ajo mund te vishet me çdo duke dalluar nga pantallonat e kostumit deri tek jeans-et. Nëse do te vishni një xhakete gri preferoni një kravatë me ngjyra me te theksuara.
 
3. Total look casual
Nëse preferoni një stil midis atij shik dhe sporty atëherë mund te vishni një total look ne këtë ngjyre. Pantallonat preferojini formale por over. Pallton ne ngjyre gri ndërsa aksesoret bëjnë pjesën tjetër te veshjes.
 
4. Pantallonat gri te kostumit
Pantallonat ne ngjyre gri te kostumit duken bukur pa u lodhur ne kombinime. Mjafton te zgjidhni modelin e duhur. Sipër mund te vishni një triko golf dhe një xhakete njëngjyrëshe. Kontrasti klasik është kombinimi i ngjyrës gri me blu për një shije minimal.
 
 
Loading...
Shfleto artikuj te tjere per: DIMRI GRI MESHKUJT NGJYRA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved