Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Lingëri të kuqe për festa
 
Shperndaje
ikub#: 1711300107
Ja cilat do te jene modelet me te preferuara këtë sezon.
Ashtu siç e do tradita, veshjet intime për festa duhet te jene te kuqe dhe shume sensuale. Komplete prej tyli me efekt transparent, robdishamber provokues, baby doll dhe body shume joshës. Lingëria për festat e fund vitit duhet te jene te kuqe dhe sensuale.
 
Komplete me tyl te qëndisur, buste dhe recipeta te zbukuruara nga detaje veluri, dantelle etj. Mos harroni këtë vit duhet te keni një komplet te kuq te ri për festa.
Është e gjitha çështje ndjellësi fati dhe ...joshje. Ja cilat do te jene modelet me te preferuara këtë sezon.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KUQE LINGERIE NGJYRA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved