Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Vendosni rripin gjithmonë mbi veshje për një pamje moderne
 
Shperndaje
ikub#: 1711300099
Ja si te mbani bukur veshjet thjeshte duke lidhur rripin.
Është momenti për te lidhur rripin këtë dimër 2018 dhe ne plote kuptimin e fjalës. Prej lëkure, i holle, i trashe, bizhu etj ju duhet vetëm te zgjidhni atë qe bën për veshjet tuaja.
Stilistet këtë sezon e kane propozuar si një aksesor për ti dhënë look-ut një pamje moderne dhe shume glamour por dhe shume funksional dhe shik. Ja si te mbani bukur veshjet thjeshte duke lidhur rripin.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: MODERNE RRIP VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved