Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Këpucët e kuqe prej veluri janë vërtet të bukura
 
Shperndaje
ikub#: 1712010126
Për stilistet janë perfekte për ti veshur me fustane romantike prej tyli apo fustane te gjate me lule.
Veluri është pëlhura me trendi për dimrin 2017-18 duke u shfaqur edhe ne modelet e këpucëve. Përveç se pantallonave këtë vit këpucët prej veluri do te jene aksesori me trendi për veshjen e festave. Por kujdes, duhet te jene patjetër ne ngjyre te kuqe. 
 
Janë pare ne pasarela dhe ne versione te ndryshme te këpucëve duke filluar nga çizmet e gjata mbi gjunjë deri tek sneakers, biker boots, sandale, dekolte etj.
 
Për stilistet janë perfekte për ti veshur me fustane romantike prej tyli apo fustane te gjate me lule. Këpucët prej veluri ne ngjyre te kuqe mund te vishen edhe me një kostum zyre, një fustan te ngushte te zi madje duken shume bukur edhe me një pale jeans boyfriend.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KEPUCE KUQE VELUR

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved