Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Look-u i thjeshtë për weekend i Karlie Kloss
 
Shperndaje
ikub#: 1712010031
Fjala kyc e weekend-it është komoditet dhe modelja e njohur Karlie Kloss di si te vishet ne mënyrën e duhur.
Fjala kyc e weekend-it është komoditet dhe modelja e njohur Karlie Kloss di si te vishet ne mënyrën e duhur. Një pallto ne stil robdishamber, një pale streçe dhe një pale atlete ne këmbë. Këto janë përbërësit e mjaftueshëm  për te lënë pas krahëve look-un e zyrës. Nuk ka rëndësi se sa e ngarkuar ka qene java juaj easy look për weekend i zgjedhur nga modelja Karlie Kloss është perfekt për një fund jave mbi te gjitha sepse është komod.
 
Kështu vishni një pale streçe dhe kombinojini ato me një golf ne te njëjtën ngjyre, ne këmbë preferoni te vishni një pale atlete dhe një pallto ne ngjyre te çelur mundësisht te bardhe. Për te përfunduar look-un preferoni një çante shopper dhe një pale syze te errëta.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KARLIE KLOSS LOOK WEEK END

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved