Velur vishnje dhe xhaketë lëkure të zezë si Bella Hadid
 
Shperndaje
ikub#: 1712010026
Super modelja Bella Hadid ka synuar për dy trend te mëdhenj te stinës xhaketa e lëkurës ne ngjyre te zeze dhe veluri.
 
Një veshje shume joshëse dhe e thjeshte ne te njëjtën kohe. Super modelja Bella Hadid ka synuar për dy trend te mëdhenj te stinës xhaketa e lëkurës ne ngjyre te zeze dhe veluri. Bella Hadid prej pak kohesh ka mbushur 21 vjeç dhe është një nder modelet me te dashura nga stilistet, testimonial për brande prestigjioze dhe mbretëreshë stili ne tapetet e kuq me te rëndësishëm. Me pak fjale ka një karriere ne model me te vërtet ne top.
Por ajo është e njohur edhe për look-un e saj shume cool i cili ndiqet nga 15 milion followers ne profilin e saj ne Instagram dhe jo vetëm. Sot kemi seleksionuar një veshje ku modelja ka preferuar te miksoje dy nder tendencat must have te sezonit siç është veluri dhe xhaketa e zeze e lëkurës. Për te kopjuar stilin e saj ju nevojitet te keni një golf ne ngjyre vishnje, një pale pantallona cropped velur dhe një xhakete lëkure te zeze. Për te kompletuar look-un preferoni një pale çizme dhe një çante ne ngjyre te zeze.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: BELLA HADID LEKURA VELUR VISHNJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved