Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Veshja luksoze e Olivia Palermos që mund ta keni të gjitha
 
Shperndaje
ikub#: 1712010146
Olivia Palermo ka një aftësi për ta bërë edhe një veshje të thjeshtë të Zara-s të duket super e shtrenjtë dhe luksoze.
Veshja e saj më e fundit nga Zara përfshin një xhaketë pelushi duke e shoqëruar me këpucë të zbukuruara prej veluri.
 
Nëse dëshironi në vend të pantallonave të Olivias zgjidhni një palë të zeza dhe një çantë të bardhë rrethore.
 
Kjo veshje është luksoze, elegante dhe për më tepër mund të mbahet lehtësisht nga pjesa më e madhe e femrave që kanë të ardhura mesatare.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: OLIVIA PALERMO STILI VESHJA ZARA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved