Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Çizmet e qëndisura janë trendi më i ri që do të dëshironi të keni
 
Shperndaje
ikub#: 1712010035
Ja disa nga modelet me te bukura te çizmeve te qëndisura te momentit.
Jeni ne kërkim te një pale çizmeve te reja dhe shume cool për te blere për stinën e ftohte? Këtë vit nder versionet tek te cilat duhet te synoni janë ato, çizmet e qëndisura. 
 
Lule romantike dhe lule te vogla plote ngjyra, yje shkëlqyese, stampa damasku dhe dekor me temina. Janë këto protagonistet qe do te zbukurojnë çizmet me glamour te momentit.
 
Perfekte për ti veshur me fustane dhe funde por edhe për ti dhëne një pamje ndryshe një pale jeans-ve te thjeshta. Me taka te trasha apo te holla, prej veluri apo kamoshi, te larta apo te sheshta zgjedhjen bëjeni si te preferoni. Ja disa nga modelet me te bukura te çizmeve te qëndisura te momentit.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CIZME QENDISJE TREND

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved