Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Çizmet që do i mbani lehtësisht nga puna në mbrëmje
 
Shperndaje
ikub#: 1712010044
Lule, yje, shkëlqime metalike, printime: këtë vit çizmet e qëndisura janë një domosdoshmëri e vërtetë!
A po kërkoni një palë këpucë të reja dhe super cool për të blerë për sezonin e ftohtë? Këtë vit në mesin e versioneve në të cilat duhet të përqendroheni janë modelet e qëndisura. Lule romantike dhe lule shumëngjyrëshe, yje të ndritshëm, printime jacquard dhe zbukurimet krijojnë çizmet më magjepsëse të momentit.
 
Të përkryera me veshjet dhe funde, xhinse apo festa. Me thembra të mëdha ose të hollë, kadife ose kamoshi, të larta ose të sheshta, zgjedhja është e juaja. Ja variacione më të bukura të momentit.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CIZMET FESTA MODELET SHKURTRA ZBUKURUARA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved