Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Këpucët kadife të kuqe që ju duhen për festa
 
Shperndaje
ikub#: 1712020059
Materialet velur përveçse duken luksoze, në ngjyrë të kuqe janë edhe shumë elegante, joshëse dhe të parezistueshme për festa dhe evente speciale.
Veluri është pëlhura më obsesion e modës gjatë dimrit 2017/18 në çdo ngjyrë të saj. Duke qenë se jemi në sezon festash zgjidhni këpucë në ngjyrë të kuqe në mënyrë që ti shtoni veshjes tuaj një dozë sensuale dhe shik njëkohësisht.
Këto këpucë janë perfekte nëse zgjidhni të vishni fustane apo veshje me detaje dantellë ose fustane të gjatë me printe florale.
 
Ato i japin jetë dhe ngjyrë edhe veshjeve të thjeshta apo me ngjyra të errëta.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FESTA KADIFE KEPUCET KUQE MODELET

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved