Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Kopjoni look-un e thjesht Bar Refaeli
 
Shperndaje
ikub#: 1712040011
Kështu sot po ju tregojmë se çfarë vesh një super modele për tu dukur bukur.
Me fizikun e mrekullueshëm mund te vesh çdo gjë dhe gjithsesi do te dukej bukur. Mbase është kjo arsyeja qe super modelja izraelite shpesh zgjedh te mbaje një look te thjeshte gjate ditës. Kështu sot po ju tregojmë se çfarë vesh një super modele për tu dukur bukur.
Për ditën modelja zgjedh shpesh te vesh veshje shume casual por me një pamje glamour. Jeans-et janë veshja e saj e preferuar duke veshur çdo model nga ato ultra slim deri tek ato te gjata apo me gjate si deri tek kaviljet, stil vintage, ne ngjyre klasike apo edhe te zeza.
Ajo preferon qe ti kombinoje me këpucë me taka te larta por edhe me sneakers. Ne pjesën e sipërme ajo zgjedh t-shirt, bluza te ngushta, me kapuç apo me zinxhir për ti dhënë look-ut një pamje femërore.
Ne gardërobën e saj nuk mungon xhaketa e lëkurës, këmbalet, këmisha me kuadrate dhe per te përfunduar një çante te madhe dhe syze dielli me xhama te sfumuar. Ndërsa ne mbrëmje ajo preferon te vesh fustanet asimetrik dhe fustanet e ngushte shik.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BAR REFAELI KOPJO LOOK

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved