Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Modelet më të bukura të flokëve nëse keni një fytyrë të gjatë
 
Shperndaje
ikub#: 1712040112
Flokët për fytyre ovale te gjate me te këshilluara janë ato te shkurtra dhe te midi por nuk mungojnë as propozimet për flokë shume te gjate edhe pse deri tani keni menduar te kundërtën.
Modelet e flokëve për fytyre te gjate janë te shumta. por disa prej tyre janë me te bukura dhe stiloze sepse nxjerrin ne pah tiparet e fytyrës se zgjatur madje arrijnë te kamuflojnë defektet e vogla. Çdo forme fytyre na fakt del ne pah ne saj te modelit te flokëve qe keni zgjedhur.
Flokët për fytyre ovale te gjate me te këshilluara janë ato te shkurtra dhe te midi por nuk mungojnë as propozimet për flokë shume te gjate edhe pse deri tani keni menduar te kundërtën.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE FYTYRA MODELE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved