Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Çantat e kuqe për festa
 
Shperndaje
ikub#: 1712040009
Ato me te preferuarat janë modelet e çantave te mëdha te përshtatshme për ditën por edhe propozime te vogla dhe elegante perfekte për party, mbrëmje dhe raste te tjera te veçanta.
Çantat e kuqe janë aksesori për ti dhënë karakter look-ut tuaj. Mbase e keni vene re duke pare vitrinat e dyqaneve, këtë vit çantat e kuqe janë protagoniste te vërteta te stinës dhe kane pushtuar te gjitha koleksionet e reja për vjeshtë/dimër.
 
Ato me te preferuarat janë modelet e çantave te mëdha te përshtatshme për ditën por edhe propozime te vogla dhe elegante perfekte për party, mbrëmje dhe raste te tjera te veçanta.
 
Ne një sezon ku ngjyra e kuqe është një nder tendencat me te forta te dimrit 2018 nuk mund te mungonin çantat e çdo tipologjie ne këtë ngjyre kaq festive.
E kuqja është një nder nuancat me hot te momentit por edhe shume e dashur ne periudhe festash kështu nuk keni rast me te mire për te pasur një te tille.
 
Janë perfekte për ti dhënë gjallëri veshjeve me te thjeshta dhe te zbukurojnë edhe pamjen me te rafinuara, çantat e kuqe janë ato qe ju duhen për te rene ne sy. Mund ti preferoni çanta dore te pasura me aplikacione dhe qëndisje, minimal dhe shik perfekte për te çdo look dhe çdo rast.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CANTA FESTA KUQE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved