Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Çfarë veshi Meghan Markle në ditët e fejesës së saj
 
Shperndaje
ikub#: 1712040091
Meghan Markle dhe princ Harry janë fejuar zyrtarisht dhe mesa duket do te martohen ne pranverë.
 
Meghan Markle dhe princ Harry janë fejuar zyrtarisht dhe mesa duket do te martohen ne pranverë. Ne fotot e para zyrtare ne Kensington Palace, Meghan ka veshur një pallto te bardhe duke e kombinuar me një pale këpucë dekolte bezhe me taka dhe një fustan ne ngjyre jeshile e erret.
Një veshje e thjeshte dhe ne njëjtën kohe shume elegante. Për sa i përket unazës se aktores ajo është dizenjuar nga vet Harry. Një model me 3 diamant.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FEJESA MEGHAN MARKLE VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved