Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
3 ide manikyri për festa që mund ti bëni vetë në shtëpi
 
Shperndaje
ikub#: 1712050002
Ide elegante, fantastike dhe plot shkëlqim ashtu siç i karakterizojnë festat.
Nëse jeni në dilemë se çfarë duhet të bëni me thonjtë tuaj për festa video e mëposhtme ju tregon 3 mënyra origjinale, shumë elegante dhe shik.
 
Këto modele i bëjnë duart tuaj të duken super luksoze dhe të shkëlqejnë. Ato janë shumë të thjeshta dhe mund i bëni lehtësisht në shtëpi pa shumë mundime.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FESTA IDE MANIKYRI VIDEO

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved