Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
4 modele këpucësh për të qene elegante dhe me të sheshta
 
Shperndaje
ikub#: 1712050098
Por çfarë këpucësh te sheshta te preferoni për te shkuar ne zyre, cilat janë modele me te përshtatshme te këpucëve te sheshta?
Këpucët e sheshta janë komode dhe kur ndjeheni te tilla ndjeheni edhe shik. Por çfarë këpucësh te sheshta te preferoni për te shkuar ne zyre, cilat janë modele me te përshtatshme te këpucëve te sheshta? 
 
1. Këpucët e sheshta për ne zyre francezine mannish
Një model qe nuk del kurrë nga moda, shume te bukura, elegante dhe janë nder ato modele qe duhet te keni patjetër ne dollapin tuaj sepse mund ti kombinoni me çdo look. Mund ti vishni me fund te ngushtë, me jeans, me pantallona klasike. Nëse këpucët ne këtë model por te zeza ju duken shume stil mashkullor mund te preferoni te vishni një model dyngjyrësh.
 
2. Këpucët e sheshta për ne zyre mokasin
Për ato te cilat ndjejnë nostalgji për look-un Old England, këpucët mokasin janë një klasik. Mund ti vishni me një pale pantallona treçerekëshe apo edhe me një pale jeans te kthyera ne kavilje dhe nëse dëshironi një look british kombinojini me një xhakete.
 
3. Këpucët e sheshta për ne zyre balerinat
Nëse dëshironi te keni një pale balerina ne trend atëherë është mire nëse i preferoni balerinat me maje dhe me dekor. Këto këpucë janë shume te përshtatshme edhe për ne zyre.
 
4. Këpucët e sheshta për ne zyre loafer
Mund ti zgjidhni qoftë te hapura ashtu dhe te mbyllura. Nëse do te zgjidhni variantin e pare duhet ti mbani veshur pa çorape apo geta ne te kundërt me mire nëse preferoni ato te mbyllura.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ELEGANTE KEPUCE MODELE SHESHTA ZYRA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved