Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Mania e çizmeve të gjata midis vip-ve. Ja si i veshin ato
 
Shperndaje
ikub#: 1712050073
Nuk ka asnjë dyshim qe must have për këtë sezon janë çizmet e gjata.
Nuk ka asnjë dyshim qe must have për këtë sezon janë çizmet e gjata. Ato ne ngjyre te kuqe kane bere për vete edhe shume vip-a duke i kthyer kështu ne aksesorin qe duhet te keni patjetër ne dollap. Kështu edhe Mila Kunis është fotografuar teksa mbante veshur një pale çizme te gjata te kuqe.
 
Pastaj Kendall Jenner e cila kurrë nuk qëndron pa veshur çizmet e gjata te cilat i kombinon me veshjet. Edhe Rihanna nuk i ka rezistuar tundimit te çizmeve te gjata te cilat ajo i ka preferuar te mbushura me gurë qe shkëlqejnë duke i kombinuar me jeans dhe xhakete lëkurë.
 
Gjithashtu edhe engjëlli i Victoria's Secret Elsa Hosk është pare teksa mbante veshur një pale çizme te gjata te kuqe duke i kombinuar me një fustan te holle boje qielli me një pamje prej femme fatale.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CIZME MANIA VIP

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved