Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Melania dhe Ivanka Trump i njëjti stil, të njëjtat ngjyra, kur eleganca është në sfidë
 
Shperndaje
ikub#: 1712050055
First Lady dhe e bija e presidentit te Amerikës vishen ne te njëjtën mënyrë.
Te njëjtat ngjyra e kuqe, e zeze, e bardhe dhe ndonjëherë roze. E njëjta gjë vlen edhe për fustanet e ngushte pas trupit dhe këpucët dekolte. First Lady dhe e bija e presidentit te Amerikës vishen ne te njëjtën mënyrë.
Për me tepër te dyja preferojnë veshjet njëngjyrëshe dhe shume rralle mund te veshin diçka me stampa apo me fantazi mbi pëlhura. Një tjetër detaj te përbashkët për Melanine dhe Ivanka Trump janë dhe bizhuteritë shume madhështore dhe te shtrenjta.
Ndërsa për sa i përket make up-it është gjithmonë natyral. Me flokët nuk preferojnë modele te përpunuara ndërsa pëlqejnë ti mbajnë lëshuar dhe duke i kapur rralle here ndonjë topuz te thjeshte.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ELEGANCA IVANKA TRUMP MELANIA TRUMP STILI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved