Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të British Fashion Awards
 
Shperndaje
ikub#: 1712050062
Të gjitha veshjet ishin fantastike.
Që nga viti 1989, British Fashion Awards kanë nderuar markat dhe individët anembanë globit të cilët kanë lënë shenjën e tyre në industrinë e modës.
 
Si çdo herë edhe këtë vit të gjithë yjet e veshur më bukur u shfaqën në tapetin e kuq. Mirëpo në ndryshim nga herët e tjera, këtë vit të gjitha veshjet ishin fantastike sa nuk dije kë të zgjidhje si më të mirën.
 
Nga Selena Gomez, Rita Ora tek Karlie Kloss, zbuloni veshjet më të bukura të Vip-ve në tapetin e kuq të British Fashion Awards.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BRITISH FASHION AWARDS TAPETI KUQ VESHJET

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved