Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Formula veshjesh që blogerat e modës këshillojnë të mbani këtë sezon
 
Shperndaje
ikub#: 1712060032
Jo do i pëlqeni, por do fiksoheni keq pas të gjithave.
Veshja me stil nuk është e lehtë kur jashtë temperaturat janë të ulëta. Mirëpo blogerat e modës më të ndjekura në botë japin disa ide shumë praktike, të thjeshta, komode, të ngrohta dhe që do mund të mbahen me lehtësi.
 
Elegante, shik, femërore, të sofistikuara, plot stil dhe që mund ti mbani kudo. Janë veshje, ku pjesën më të madhe të gjitha e zotëroni në gardërobë. 
 
Në galerinë e mësipërme zbuloni të gjitha idetë më të bukura që do ju vlejnë për sezonin dimër 2017/18.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BLOGER DIMER IDE MODA VESHJE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved