Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Këpucët e arta dhe të argjendta si ti kombinoni me look-un
 
Shperndaje
ikub#: 1712060058
Këpucët ne ngjyre te argjend apo te arte janë trendi i momentit por si mund ti kombinoni me një look modern?
Këpucët ne ngjyre te argjend apo te arte janë trendi i momentit por si mund ti kombinoni me një look modern? Ne fakt këto këpucë janë një klasik te cilat kthehen sezon pas sezoni ne brandet me luksoze por edhe ne format low cost. Me taka te larta, te sheshta, çizme metalike apo këpucë me xixa madje edhe sneakers.
 
1. Këpucët e agjenda me taka
Modele te shumta te këpucëve ne ngjyre te argjend me taka janë preferuar nga shume brande te cilat kane realizuar look shume elegant për tu kombinuar me fustane te ngushte ne ngjyre te zeze apo te bardhe.
 
2. Këpucët e argjendta te sheshta
Nëse jeni duke kërkuar këpucë ne ngjyre te argjend por te cilat duhet te jene te sheshta ato mund ti kombinoni bukur me jeans ne ngjyre te çelur apo me pantallona te bardha për raste casual ndërsa nëse dëshironi një look me elegant kombinojini me një pale pantallona te zeza apo blu te erret.
 
3. Këpucët e arta me taka
Këpucët e arta me taka janë zgjedhja e pare e vip-ve per ti kombinuar me veshje ne ngjyre te kuqe me fustane te gjate apo te shkurtër. Ngjyra e arte ne këpucë përshtatet bukur nëse e kombinoni me te zezën, te kuqen por edhe ngjyrën blu kobalt dhe jeshile smerald.
 
4. Atletet metalike
Atletet metalizat janë zemra e koleksioneve sporty chic. Sneakers ne ngjyre te argjend janë me te këshilluara nëse i kombinoni me një pale pantallona ngjyre gri dhe te zeza ndërsa modelet e arta dhe me ngjyra te tjera metalike duken bukur nëse i vishni me jeans skinny.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ARGJEND KEPUCA KOMBINIM LOOK METALIKE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved