Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Look elegant në total black i Karlie Kloss
 
Shperndaje
ikub#: 1712060031
Karlie Kloss modelja amerikane dhe e brandit te famshëm Victoria's Secret ne këto dite dimri ka zgjedhur te vesh një look njëngjyrësh duke e thyer pamjen total black me aksesor ne kontrast.

Karlie Kloss modelja amerikane dhe e brandit te famshëm Victoria's Secret ne këto dite dimri ka zgjedhur te vesh një look njëngjyrësh duke e thyer pamjen total black me aksesor ne kontrast.

Kështu modelja ka preferuar te vesh një golf ne ngjyre te zeze, një fund me flutura midi ne ngjyre te zi dhe për te përfunduar look-un ka preferuar te marre një çante mini prej veluri te kuq dhe çizme deri tek kavilja prej lëkure ne ngjyre te bardhe. Rezultati i kësaj veshjeje është pa diskutim i sofistikuar dhe minimalist. Ja lista e veshjeve qe duhet te zgjidhni nëse dëshironi te kopjoni stilin e Karlie Kloss.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ELEGANT KARLIE KLOSS LOOK

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved