Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Mënyrat moderne si të vishni çizmet e shkurtra
 
Shperndaje
ikub#: 1712060067
Ide të bukura që mund ti mbani për punë, shopping, shëtitje, mbrëmje etj.
Çizmet e shkurtra dhe kambalet janë këpucët që mund ti vishni pa frikë më gjithçka pa e vrarë mendjen për kombinim. Kjo pasi ato duken mirë në çdo rast, me çdo stil dhe veshje.
 
Ato janë praktike, moderne, elegante përmes të cilave mund të krijoni stile të ndryshme.
 
Nëse dëshironi kombinime të veçantë që nuk e kishit menduar më parë në galerinë e mësipërme mund të gjeni frymëzimin e duhur.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CIZME DIMER KAMBALE KOMBINIMI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved