Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Në takimin e parë duhet apo jo të vendosni buzëkuq?
 
Shperndaje
ikub#: 1712060070
Imagjinoni sikur jeni përpara një pasqyre gati për te dhënë dorën e fundit veshjes dhe look-ut tuaj ne tërësi dhe keni ngelur vetëm tek buzëkuqi.
Është dilema me e madhe e atyre qe kane një takim te pare, te vendosni buzëkuq dhe te dukeni seksi dhe elegante apo jo ne mënyrë qe buzëkuqi te mos rrëshqas dhe te evitoni një figurë te keqe? Kjo është pyetja klasike e femrave single te cilat përpiqen për te rene ne sy. 
 
Imagjinoni sikur jeni përpara një pasqyre  gati për te dhënë dorën e fundit veshjes dhe look-ut tuaj ne tërësi dhe keni ngelur vetëm tek buzëkuqi.
Është me e rëndësishme te ndjeheni intriguese apo te evitoni te bëni një figure te keqe para tij duke njollosur çdo gjë me atë buzëkuq? 
 
Sigurisht, gjeja me e mire për te bere është te dilni nga shtëpia me atë buzëkuq dhe te harroni se e keni vendosur kjo do te thotë se është me mire nëse preferoni një buzëkuq i cili nuk është shume i dukshëm.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BUZEKUQ TAKIM TAKIMI I PARE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved