Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të kombinoni bukur trikot e gjata
 
Shperndaje
ikub#: 1712060015
Kështu sot po ju tregojmë disa këshilla si te vishni bukur një triko te gjate.
Trikot e gjata janë ne tendence sezon pas sezoni dhe me siguri qe edhe ju duhet te keni një te tille ne gardërobën tuaj. Kështu sot po ju tregojmë disa këshilla si te vishni bukur një triko te gjate.
 
1. Triko e gjate
Triko e gjate është një veshje me se shumti vjeshtetore dhe ka diference nga trikot oversize re cilat janë veshje dimërore dhe për me tepër mund te vishen edhe sipër xhaketës se lëkurës, ti lidhësh me rrip ne bel etj.
 
2. Trikot oversize
Si gjithmonë ka mënyra te ndryshme për te ndjekur tendencat pa gabuar dhe te arrini te ndërtoni një look sa me te bukur. Kështu nëse dëshironi mund te kombinoni një triko oversize qoftë me fund apo pantallona dhe streçe.
 
3. Si te kombinoni një triko te gjate
Siç mund ta dini një triko e gjate duket bukur për tu veshur ne një stil street style dhe mund te vishet per tu mbrojtur nga orët jo shume te ftohta te vjeshtës. Mund ta mbani te hapur ose te mbyllur me nje rrip ne bel për te krijuar kështu një efekt modern. Ne rastin e një trikoje oversize mund te vishet edhe mbi një xhakete lëkure e cila duhet te jete me e shkurtër se triko.
 
4. Çfarë ngjyre ta zgjidhni
Zgjedhja e trikove over është sigurisht shume e gjere ne këtë stine. Por ne vija te përgjithshme ngjyrat neutro si roza e zbehte, grija, nude, ngjyre krem janë ideale për ti kombinuar me çdo ngjyre. Por nëse preferoni një model qe mund ta vishni me çdo look atëherë mund te synoni për një triko ne ngjyre te zeze apo te bardhe.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KOMBINIM TRIKO

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved