Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Veshja me jeans e Margot Robbie
 
Shperndaje
ikub#: 1712060033
E thjesht dhe e bukur ne te njëjtën kohe, total denim është gjithmonë një ide e mire kur behet fjale për një look dite casual por ne te njëjtën kohe shume stiloze.
E thjesht dhe e bukur ne te njëjtën kohe, total denim është gjithmonë një ide e mire kur behet fjale për një look dite casual por ne te njëjtën kohe shume stiloze. Mbi te gjitha kur veshjet dhe aksesoret janë miskuar me kujdes dhe me shije siç bën Margo Robbie.
 
Aktorja ka preferuar te vesh një pale jeans ne ngjyre te erret me bel te larte me këmishë po jeans ne te njëjtën ngjyre dhe për te kompletuar look-un ka preferuar një pale çizme te sheshta prej lëkure te zeze. Mjafton ti kombinoni te gjitha me një çante qe varet ne qaf me stampa lulesh dhe me zinxhirë te arte. Si aksesor te vegjël preferoni një pale syze dielli me xhama te rrumbullaket.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: JEANS MARGOT ROBBIE VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved