Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
4 look për festa këshilluar nga vip-at
 
Shperndaje
ikub#: 1712070012
Vip-at këshillojnë disa ide për te marre frymëzim dhe te krijoni veshjen tuaj për festa.
Te tepruar apo me shume romantik, një pamje bon ton apo komode. Vip-at këshillojnë disa ide për te marre frymëzim dhe te krijoni veshjen tuaj për festa.
 
1. Stili i Jennifer Lopez
Një look i shkëlqyeshëm dhe transparent, diva ka preferuar një look qe bie ne sy me një fustan te gjate dhe te ngushte pas trupit ne stil sirene dhe shume te shkëlqyeshëm. Ky është një look i përshtatshëm për party.
 
2. Stili i Meghan Markle
Princesha e ardhshme ka preferuar te vesh një fustan mini te shkëlqyeshëm i cili është i përshtatshëm për çdo lloj rasti duke filluar nga ato me familjen deri tek mbrëmjet me mondane. 
 
3. Stili i Emily Ratajkowski
Kush nga ju nuk dëshiron te heq dore nga komoditeti mund te marre frymëzim nga look-u i Emily Ratajkowski e cila propozon një veshje me bluze te gjate bust dhe pantallona te drejta me gjatësi deri tek kaviljet.
 
4. Stili i Bella Hadid
Top modelja ka preferuar një fustan te gjate i karakterizuar nga një bust dhe një fund ne formë trapezi për te kompletuar këtë veshje frymëzohuni nga make up-i dhe flokët e modeles.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FESTA KESHILLA LOOK VIP

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved