Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Aksesorët më glamour për flokët
 
Shperndaje
ikub#: 1712070142
Keni dëshirë te krijoni një hair look te veçante për festa? Ja cilët janë aksesoret me te bukur.
Keni dëshirë te krijoni një hair look te veçante për festa? Ja cilët janë aksesoret me te bukur. Flokët me aksesor bizhu janë një must have i stinës. Duke filluar nga ato me te përpunuarat deri tek ato ne stilin minimal. Bizhuteritë për flokë i dhurojnë një pamje luksoze çdo modeli.
 
Rrathë, fasha, kurora, kapëse, karfica, aksesoret për flokë janë ne gjendje te transformojnë flokët dhe pamjen tuaj duke i dhënë jete një pamje te bukur për party.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: AKSESOR FLOKE GLAMOUR

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved