Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Gërshetat e çrregullt të flokëve që ju bëjnë të dukeni shik
 
Shperndaje
ikub#: 1712070034
Edhe pse modele të çrregullta sikur janë krijuar në një situatë stresuese ato duken sërish shumë shik.
Duke qenë se jemi përpara festa tashmë dihet se foto janë të pashmangshme. Kjo do të thotë që duhet të keni një paraqitje të rregullt, të bukur dhe të kuruar në detaje në mënyrë që të mos thoni "edhe një foto tjetër". Këto modele flokësh ju garantojnë shkëlqimin që duhet. 
Pamja e tyre e çrregullt, e thjeshtë ju bëjnë të dukeni shumë elegante dhe romantike.
 
Nuk është e rëndësishme të jeni një ekspert i krijimit të gërshetave. Mjafton të bëni diçka të çrregullt, rastësore, me një pamje të pakujdesshme dhe keni arritur qëllimin e duhur.
 
Zgjidhni modelin tuaj të preferuar dhe mos nguroni ta bëni vetë.  
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FESTA FLOKET GERSHETA MODELE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved