Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Kamel ngjyra elegante e dimrit
 
Shperndaje
ikub#: 1712070119
Qofshi bionde, gështenjë, kuqe, te rritura apo te reja ajo qe ka vërtet rëndësi është qe te ndjeheni mire me këtë ngjyre.
Është një ngjyre e rafinuar dhe e ngrohte qe shume femra e përdorin mbi te gjitha ne dimër. Behet fjale për ngjyrën kamel një nuance elegante qe përdoret nga stilistet për veshje dhe aksesor te shumte.
Është vështirë ti rezistoni kësaj ngjyre. Qofshi bionde, gështenjë, kuqe, te rritura apo te reja ajo qe ka vërtet rëndësi është qe te ndjeheni mire me këtë ngjyre.
 
Ngjyra kamel është quajtur kështu sepse te kujton ngjyrën tipike te kësaj kafshe te shkretëtirës. Behet fjale për një sfumatur pak me erret se bezha. Kjo ngjyre kombinohet bukur me ngjyrën e zeze, te bardhe, te kuqe por edhe me ngjyra te tjera.
 
Veshje ne ngjyre kamel qe çdo femër duhet te ketë është pa diskutim pallto kamel sepse është me te vërtet një evergreen qe prej vitesh vazhdon te bej për vete femrat.
Sigurisht jo vetëm pallto por edhe çizmet, çanta apo veshje te tjera. Me pak fjale ngjyra kamel është me te vërtet një nder me te dashurat për ato qe preferojnë një stil te rafinuar dhe elegant.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DIMRI KAMEL NGJYRA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved