Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ngjyra që i bën veshjet të duken më të shtrenjta dhe si ta kombinoni atë
 
Shperndaje
ikub#: 1712070039
Cila është ajo ngjyrë që i bën rrobat të duken edhe më të shtrenjta e luksoze?
Ngjyra kamel dhe ngjyra bezhë është një nuancë bazike, neutrale dhe i bën veshjet të duken të shtrenjta dhe elegante.
 
Një pallto ngjyrë bezhë, një fund i bukur midi, këpucët elegante ngjyrë nude ose bezhe, pulovër Kashmiri, pardesy etj. janë gjithmonë një investim i mirë në gardërobën tuaj. Ajo është një ngjyrë që mund ta mbani me lehtësi kudo, jep pushtet dhe duken profesionale. Gjeni tonin tuaj të duhur sipas ngjyrës së lëkurës dhe mos hiqni më dorë prej saj.
 
Ja disa mënyra si ta kombinoni bukur këtë ngjyrë.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BEZHE KAMEL KOMBINIMI NGJYRA VESHJE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved