Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Një gjë është e sigurt: Ai do të duket gjithmonë i përsosur!
 
Shperndaje
ikub#: 1712070148
Magjia e festave mund të fillojë!
Është e vështirë për të gjetur dhuratën e përsosur për partnerin, por jo e pamundur! Ne ju rekomandojmë dhuratën e përsosur për atë.
 
Bëj dhuratën e duhur, ofro një pamje tërheqëse! Procter & Gamble këtë fundviti vjen me një paketim special për meshkujt. Kjo është dhurata që ato do të vlerësojnë më shumë.
 
Një gjë është e sigurt: Ai do të duket gjithmonë i përsosur! Dhe sigurisht ju keni meritën tuaj në këtë rast.
 
Dhuroni një set për kujdesin personal të meshkujve ku përfshihen një shampo Head&Shoulders anti-zbokth, një shkumë rroje në formë xheli Gillette Fusion dhe një peshqir mikrofibër për një lëkurë absolutisht të pastër dhe të butë.
 
Prandaj mos u mendoni gjatë, pasi Procter & Gamble ka menduar për të gjithë meshkujt duke dhënë zgjidhjen e duhur.
 
Bëni like dhe share postit, bëj tag 3 friends dhe bëhuni pjesë e shorteut për të fituar një set nga Head & Shoulders. Fituesit do te shpallen ne daten 5 Janar 2018.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DHURATE GILLETTE HEAD&SHOULDERS PROCTER & GAMBLE SET

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved