Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Një palë çizme për çdo rast
 
Shperndaje
ikub#: 1712070016
Ja disa këshilla te cilat ju ndihmojnë për te veshur sa me mire çizmet sipas look-ut.
Çizmet e femrave janë must have për sezonin e ftohte midis modeleve te sheshta, këmbaleve dhe versioneve me taka si mund te bëni zgjedhjen e duhur te veshjes? Ja disa këshilla te cilat ju ndihmojnë për te veshur sa me mire çizmet sipas look-ut.
 
1. Çizmet e zeza dhe modelet prej veluri
Një nder modelet me te preferuara dhe must have për sa i përket çizmeve te zeza janë ato prej veluri te cilat nuk mund te mungojnë ne dollapin e një fashion addicted. Këto çizme nuk dalin kurrë nga moda dhe janë te përshtatshme për te kompletuar çdo veshje. Si ti kombinoni?
Këto çizme janë me te përshtatshme për një look mbrëmjeje apo për raste me elegante. Kombinohen bukur me funde midi te ngushte ose me një pale pantallona te gjera për te qene tërësisht ne trend. Por nëse dëshironi një stil shik? Atëherë sugjerimi është te kompletoni look-un me një pallto te bukur për te zgjedhur midis modeleve me ne trend te momentit.
 
2. Çizmet e shkurtra për një look sporty chic
Çizmet e shkurtra nuk janë perfektë vetëm për një look elegant por mund te vishen edhe për një look sporty chic me veshje me sportive. Ne këtë rast është me mire nëse preferoni ato te sheshta dhe jo me taka te larta.
Këto modele çizmesh janë te përshtatshme për një look daily dhe kombinohen bukur me një jeans skinny me gjatësi deri tek kaviljet. Por nëse preferoni një stil rock mund te vishni një pale pantallona te zeza dhe një bluze golf dhe te kompletoni kombinimin me një pelice ekologjike mbase me ngjyre.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CIZME KESHILLA KOMBINIM VELUR

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved