Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të mbani bukur aksesorët e dimrit
 
Shperndaje
ikub#: 1712070099
Edhe dimri ka aksesorët e tij që ju sigurojnë ngrohtësi dhe stil njëkohësisht.
Qëndrimi ngrohtë në dimër mund të jetë një sfidë për të gjithë. Nga dëbora, ajri i ftohtë nuk vuan vetëm trupi dhe duart tona por edhe veshët e koka. Për këtë arsye përdorimi i kapelave dhe kapuçave është më se i nevojshëm. 
 
Mirëpo nëse jeni mësuar me kapuçat prej lepurushi që varen, ka ardhur koha që në gardërobën tuaj të përfshini edhe stile të tjera që ju sigurojnë elegancë dhe një pamje moderne.
 
Nga çallmat e leshta, beretat dhe kapelat, të gjitha ju sigurojnë klasë dhe ngrohtësi në dimër.
 
Ja disa nga modelet më të bukura dhe mësoni si ti kombinoni ato.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DIMER KAPELAT KAPUCET MODELET

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved