Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Stili bon ton i Kristen Dunst
 
Shperndaje
ikub#: 1712070037
Fustan tyli ne ngjyre pastel, xhakete ne ngjyre blu te erret dhe këpucë dekolte ne ngjyre te zbehte. Ky është look-u femëror i aktores Kristen Dunst.
Fustan tyli ne ngjyre pastel, xhakete ne ngjyre blu te erret dhe këpucë dekolte ne ngjyre te zbehte. Ky është look-u femëror i aktores Kristen Dunst.
 
Aktorja ka preferuar te mbaje veshur një fustan romantik prej tyli me një gjatësi te mesme me lule dhe ka preferuar ta thjeshtoje duke veshur një xhakete ne ngjyre blu te erret ne stilin casual dhe kopsa te arta. Për te kompletuar veshjen ka preferuar një pale këpucë dekolte ne ngjyre roze te zbehte dhe një rrip ne bel ne ngjyre blu duke kombinuar me xhaketën.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KRISTEN DUNST STIL VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved