Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Bizhuteritë me ngjyrë që duhet të keni në koleksionin tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 1712160007
Mode dhe ngjyra janë binomi perfekt dhe ne këtë sezon mënyrat për ta treguar këtë janë te shumta.
Mode dhe ngjyra janë binomi perfekt dhe ne këtë sezon mënyrat për ta treguar këtë janë te shumta. Nga ngjyra e kuqe tek jeshilja dhe vjollca pasarelat janë te mbushura nga ngjyrat e ndezura. Është momenti për te preferuar ngjyrat e theksuara. Por ja çfarë duhet te preferoni për te zbukuruar veshjet tuaja këtë periudhe. 
 
1. Varëset
Varëset janë nder aksesoret me te dashur te femrave sepse ato zbukurojnë pamjen si te ishin magjike. Mund ta kombinoni me çdo gjë nga këmisha klasike e bardhe deri tek fustani i zi i ngushte.
 
2. Unaza
Kjo është periudha për te mbajtur një seri unazash te rëndësishme ne te dyja duart. Zgjidhni një unaze me gurë unik me ngjyre për ti shtuar me shume bukuri.
 
3. Vathet
Vathet e mëdha dhe te rëndësishme vazhdojnë te jene ne tendence duke u kthyer kështu ne protagoniste. Harrojini format modeste dhe preferoni ato me komplikuara. Nëse do te vendosni një pale vathe te tille atëherë bëni mire te minimizoni make up-in.
 
4. Një varëse për party
E kuqja është një nder tendencat me te dashura dhe kjo edhe për sa i përket bizhuterive te cilat ne periudha festive janë edhe me te mirëpritura.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BIZHUTERITE KOLEKSION

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved