Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ja cilat janë çantat e duhura nëse jeni një femër në karrierë
 
Shperndaje
ikub#: 1712160009
Çantat ne mode për 2018 synojnë për modele ikone tek te cilat ja vlen vërtet te investosh.

Çantat ne mode për 2018 synojnë për modele ikone tek te cilat ja vlen vërtet te investosh. Çanta me strukture shume shik, perfekte për te shkuar ne pune dhe për te qene gjithmonë ne mode.

Siç mund ta dini çantat janë fiksimi i femrave, një investim i vërtet por qe vlen gjithmonë te behet. Sipas tendencave te modës vjeshtë/dimër 2017-18 çantat kane një dizajnë gjeometrik dhe te pastër.

Forme trapez për tote bag te reja te cilat luajnë me kontrastet dhe linjat. Te menduara për femra te cilat preferojnë gjithmonë te veshin kostumin e zi por edhe nëse veshin një look casual mund te mbajnë një çante te tille e cila sigurisht bien ne sy. Çanta për femrat ne karriere duhet te jete e lehte, e madhe dhe te mos mbushet asnjëherë.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CANTA FEMRA KARRIERA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved