Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Look për festa, 3 ide glamour "vjedhur" nga vip
 
Shperndaje
ikub#: 1712160003
Jemi mësuar ti shohim ndërsa prezantohen ne tapetet e kuq dhe evente mondane me një pamje shume elegante.
Jemi mësuar ti shohim ndërsa prezantohen ne tapetet e kuq dhe evente mondane me një pamje shume elegante. Vip-at janë një burim frymëzimi për te gjetur look-un e festave te fund vitit. Nga propozimet me te kuqe sensuale tek nuancat super romantike prej tyli apo jumpsuit prej veluri për një pamje komode dhe te rafinuar.
 
1. Një veshje e kuqe si Camille Belle
E kuqja siç mund ta dini ka një pamje nga natyra shume festive. Dhe për këtë arsye është ngjyra me sensuale duke u bere kështu protagoniste e zgjedhur dhe nga Vamille Belle. Aktorja me origjine braziliane ka preferuar te vesh një fustan te ngushtë bust dhe e ka kombinuar me një çante dore dhe një pale sandale nude. Për te kompletuar look-un ka preferuar te mbaje një pale vathe.
 
2. Nje veshje me tyl si Olivia Wilde
Për ato femra qe e ndjejnë veten shume romantike rruge te lire për fustane me volum tyli. Kështu aktorja ka preferuar te kombinoje fustanin e saj tyli me një pale sandale te larta me rripa te kryqëzuara. Nëse dëshironi mund te mbani një çante dore dhe një pale vathe te shkëlqyeshëm.
 
3. Një veshje Jumpsuit si Claudia Schiffer
Nëse për ju elegance do te thotë te jeni edhe komode atëherë mbase është me mire nëse zgjidhni një jumpsuit prej veluri për ti shoqëruar me një box clutch ne ngjyre te zeze dhe një varëse te çmuar për te kompletuar look-un.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: GLAMOUR IDE LOOK

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved