Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Kopjoni look-un e princeshës së re Meghan Markle
 
Shperndaje
ikub#: 1712180004
Efekti Meghan Markel ka hipnotizuar botën jo vetëm ne stilin, por çdo gjë që ka të bëjë me të.
Ciklon Meghan ka tronditur veshjet e fashionistave më të vëmendshëm. Gruaja e ardhshme princ Harry-t, Meghan Markle është shndërruar në një ikonë të vërtet të modës. Çdo gjë që ajo vesh shitet brenda pak orëve. Ashtu siç ndodhi kohë më parë me veshjet e Kate Middleton, fokusi tani është vendosur tek princesha më e re e familjes mbretërore. 
Çdo paraqitje e Markle me të princ Harry është hit. Stili i saj bon ton dhe i thjeshtë njëkohësisht e bën më të arritshëm për njerëzit. Xhinset e ngushta, një pallto me ngjyrë, një fund midi, çizmet e gjata janë të preferuarat e saj.
Ajo gjithmonë shfaqet e kuruar, elegante dhe shumë shik brenda thjeshtësisë së një veshje. Pamja e saj femërore e shoqëruar me buzëqeshjen e saj magjike e bën Markle të adhurohet nga të gjithë. Është vërtet e pamundur të mos biesh në dashuri me të! 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: MEGHAN MARKLE STILI VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved