Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Rihanna në 3 look elegant për të kopjuar
 
Shperndaje
ikub#: 1712180096
Rihanna njihet si një ikonë e botes se muzikës ne nivel botëror por gjithashtu ajo është shume e njohur edhe për stilin e saj te veshjes e cila frymëzon mijëra vajza ku shpesh here bën tendence me stilin e saj.
Rihanna njihet si një ikonë e botes se muzikës ne nivel botëror por gjithashtu ajo është shume e njohur edhe për stilin e saj te veshjes e cila frymëzon mijëra vajza ku shpesh here bën tendence me stilin e saj.
 
Ekstravagante, e paparashikueshme, me një stil kameleon ne fakt mund te ketë shume emri për ta quajtur këngëtaren sepse ajo preferon te jete kundër rrymës dhe e bën shpesh këtë gjë.
Ka kaluar kur Rihanna u zbulua dhe u lancua ne panoramën muzikore ne te gjitha këto vite ajo ka preferuar shpesh te ndryshoje look dhe stili i saj ka qene gjithmonë disi ndryshe i tepruar por asnjëherë banal. Sot kemi zgjedhur tre look te Rihanna-s për një pamje shume femërore nga te cilat mund te merrni frymëzim.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KOPJO LOOK RIHANNA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved