Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Stili elegant i Meghan Markle
 
Shperndaje
ikub#: 1712180030
Se fundmi aktorja dhe protagonistja e serialit televiziv "Suits" ka zyrtarizuar fejesën e saj me princ Harry.

Se fundmi aktorja dhe protagonistja e serialit televiziv "Suits" ka zyrtarizuar fejesën e saj me princ Harry. Por sot do te flasim me shumti për stilin e veshjes se saj ne raste formale.

Meghan Markle duket perfekte me fustane te gjate por edhe me xhakete dhe pantallona madje edhe kur behet fjale për shorts e cila i mban me shume klas dhe elegance.

Nuk dihet nëse stili i saj do te ndryshoje me pozicionin e saj te ri por ndërkohë ja disa nga pamjet me te bukura te Meghan Markle.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ELEGANT MEGHAN MARKEL STILI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved