Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Vathët fashion që duhet të keni patjetër
 
Shperndaje
ikub#: 1712180054
Ja një liste te modeleve te vatheve me fashion qe çdo femër duhet te ketë dhe për me tepër jo domosdoshmërish te shtrenjte.
Vathet janë shume te rëndësishme për te kompletuar një veshje. Por ne treg vathet mund ti gjeni nga me te ndryshmet dhe nuk dini ke te zgjidhni? Ju duhen vathe te cilat duhet te jene gjithmonë ne trend? Ja një liste te modeleve te vatheve me fashion qe çdo femër duhet te ketë dhe për me tepër jo domosdoshmërish te shtrenjte.
1. Vathet me logon Chanel
Janë nder vathet me te dëshiruar dhe preferuar nga femrat. Sigurisht qe janë ëndrra e te gjithave femrave për te mbajtur një pale vathe te tille për me tepër mund te kombinohen me çdo gjë qoftë me një veshje casual për ditën ashtu dhe për ne mbrëmje.
 
2. Vathet Dior me Perla
Këto modele vathesh janë shume te preferuara këto vitet e fundit janë vathe qe duken bukur tek te gjitha femrat edhe pse çdo gjë varet nga madhësia e lobit te veshëve. Kështu vathet qe nuk mund te mungojnë ne sirtarin tuaj te bizhuterive janë edhe një pale te tille me perla.
 
3. Vathet vintage
Krijimet vintage gjithmonë janë shume te preferuara dhe te dashura nga femrat për me tepër nëse behet fjale për një aksesor siç janë vathet. Mund ti zgjidhni ne formën dhe ngjyrën qe preferoni e rëndësishme është te jene ne stilin vintage.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FASHION FEMRA VATHE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved