Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Çizmet dhe çadrat zgjidhini fashion
 
Shperndaje
ikub#: 1712180010
Ja disa ide te bukura si te zgjidhni aksesoret e shiut.
Çizmet dhe çadrat janë aksesoret e nevojshëm për ditët me shi ne mënyrë qe te ndjeheni mire gjate te gjithë ditës teksa mbaroni punët tuaja, shkoni ne shkolle apo ne pune.
Por vetëm kjo nuk është e mjaftueshme sepse këto aksesor duhet ti zgjidhni me kujdes ne mënyrë qe te jene edhe fashion. Ja disa ide te bukura si te zgjidhni aksesoret e shiut.
 
1. Çadra fashion
Çadrat mund ti gjeni ne mijëra versione, ngjyra dhe modele por tashme çadrat me ne trend janë ato transparente mbase edhe me ndonjë dizajnë te vogël ose mund te zgjidhni si te dëshironi e rëndësishme është te jene fashion.
 
2. Çizmet e shiut fashion
Do te mendoni se nuk ja vlen te blini një pale çizme shiu sepse mund ti vishni jo me shume se 5 here ne vit por ne fakt gaboheni. Çizmet e shiut janë ato qe mund te shfrytëzoni me shume gjate te gjithë vitit për me tepër kur ato kane edhe një pamje fashion.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CADRA CIZME SHIU

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved