4 këpucët që shkojnë me xhinset e ngushta
 
Shperndaje
ikub#: 1712190116
A e dini se cilat këpucë shkojnë me xhinset e ngushta? Ja disa nga çizme të duken shumë bukur me to.
Ne shpesh shmangim çizmet mbi gju me xhinse të ngushta pasi ato duken shumë bukur me minifunde e fustane. Mirëpo ka disa lloje të tjera këpucësh që duken shumë shik dhe cool me xhinset e ngushta.
1-Çizmet e shkurtra me takë
 
Çizmet e shkurtra shkojnë thuajse me çdo gjë, kështu që nuk është çudi që ata të shkojnë mirë me xhinse të ngushta.
2-Kambalet
 
Kambalet duken shumë bukur me xhinset e ngushta. Të kombinuar edhe më një xhaketë lëkure krijon një super stil veshje.
3-Çizmet e gjata
 
Çizmet e gjata nuk janë për të gjithë. Ato kërkojnë vetëbesim dhe sigurisht këmbë të gjata në mënyrë që të duken bukur.
4-Çizmet e shkurta të sheshta
 
Këto çizme janë klasike, të gjithanshme dhe duken shumë bukur me xhinse të ngushta.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: KEPUCET KOMBINIMI XHINSET

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved