Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të zgjidhni getat e duhura për këmbët tuaja
 
Shperndaje
ikub#: 1712200077
Ja disa këshilla mode për te gjetur getat e përshtatshme për këmbët tuaja ne mënyrë qe ato te duken me te holla dhe te gjata.
Si te zgjidhni se cilat geta janë me te përshtatshme për këmbët dhe fizikun tuaj? Ja disa këshilla mode për te gjetur getat e përshtatshme për këmbët tuaja ne mënyrë qe ato te duken me te holla dhe te gjata. 
 
Ju pëlqen te vishni funde, fustane apo pantallona te shkurtra edhe ne dimër? Nuk i rezistoni dot bukurisë te getave por nuk dini asnjëherë si ti kombinonin me shije? Çdo lloj getash i japin këmbëve tuaja një pamje ndryshe. 
 
Nëse keni këmbë te shkurtra evitoni te vishni streçe me gjatësi deri tek kavilja dhe geta me dizajnë te tepruar sepse ne këtë mënyrë do te rrezikoni te bëni qe këmbët tuaja te duken me te shkurtra. Kështu është me mire nëse zgjidhni një pale geta ne te njëjtën ngjyre me këpucët kështu do te fitoni disa centimetra me shume fal efektit optik.
 
Por nëse dëshironi qe këmbët tuaja te duken me te kalitura dhe te holla atëherë është me mire nëse preferoni te vishni geta me te holla mbase dhe me një dizajnë me te vogël. Nëse keni këmbë me te mbushura është mire nëse evitoni getat shume te holla por zgjidhni një pale me te trasha.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: GETA KEMBE ZGJEDHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved