Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Unazat glamur dhe shik që ju duhen për festa dhe kokteile
 
Shperndaje
ikub#: 1712200075
Unazat janë një aksesor zbukurimi për duart duke i bërë ato të duken më shkëlqyese dhe të sofistikuara.
Mirëpo ato kanë një ndikim të madh dhe në të gjithë veshjen duke plotësuar stilin tuaj. Ato janë të stileve të ndryshme nga ato të përditshmërisë, festave, cocktaile apo unazat e fejesës dhe martesës. 
 
Duke qenë se jemi në sezon festash atëherë aksesorët plot dritë, shkëlqim, gurë dhe ngjyra janë ato që ju duhen.
 
Unaza me detaje femërore, me gurë luksoz apo joshëse, këto janë modelet më të bukura që ju duhen për festa.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FESTA GURE KOKTEIL MODELET UNAZA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved